cz

Akce

Film Party

Film Party jsou V.I.P. party, na nichž se hosté GENESY setkávají s herci, režiséry, producenty, zpěváky a zpěvačkami, modelkami a dalšími lidmi, kterým je show business profesí. Pořádáme je od roku 2006 a právě načínáme druhou padesátku pokračování. Film Party organizujeme zásadně v prestižních pražských klubech a prostředích. Každá party je věnována novému českému nebo zahraničnímu filmu, právě uváděnému do kin. Party si lze objednat i jako firemní s názvem společnosti v názvu party.
Více informací

Bezpečnost dětí a mládeže v regionech

Praha dětem, jako pilotní akce vzdělávacího a charitativního projektu Bezpečnost dětí a mládeže, naplní Staroměstské náměstí v Praze na konci léta účinkujícími a diváky v představení zaměřeném zábavně soutěžní formou na bezpečnost dětí a mládeže. Soustředíme se na ochranu nejen v silničním provozu, ale i při práci, výuce nebo sportu. Spolupořadatelem jsou BESIP a jeho Nadace BESIP a záštitu poskytnou významné orgány, organizace i osobnosti českého veřejného života.
Více informací

Judo show cup

Judo Show Cup vychází z osobností zakladatelů GENESY a sportů, které jsou jim vlastní, tedy z bojových sportů. Sportovně kulturní a charitativní Judo Show Cup je organizován od roku 2005 každoročně v pražské sportovní hale Folimanka. Tato akce bývá nejčastěji zaštítěna primátorem a Magistrátem hl. města Prahy a velvyslanectvími zemí, jejichž sportovci se klání v Judo Show Cupu zúčastňují.
Více informací

Kaskadérská show

Kaskadérská show má kořeny ve zkušenostech GENESY s prací kaskadérů na divadle, ve filmu i při veřejných vystoupeních. Kromě exhibičních, tematicky zaměřených představení, kterých máme v nabídce nespočet, nabízíme i akční scénky a exhibice na objednávku, podle přání zákazníka, často s mrazivou a naprosto nečekanou zápletkou.
Více informací